Hotel Hradec nad Moravicí BELARIA
Hotel BELARIA ubytování Hradec nad Moravicí Aktuální počasí částečně oblačno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 6 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel BELARIA / Hradec nad Moravicí

Hotel Belaria *** se nachází v malebném městě Hradci nad Moravicí, a je umístěn v nádherném údolí řeky Moravice v areálu zámeckého parku s výhledem na zámek. Hotel Belaria je ideální jak pro rodinnou dovolenou i pro pořádání různých oslav a školení. Výhodná poloha, příjemné prostředí, klidné ubytování vhodné pro odpočinek. Hosté se mohou během pobytu věnovat nejrůznějším sportovním aktivitám, které hotel a jeho blízké okolí nabízí.

Hotel Belaria v Hradci nad Moravicí ubytování
V hotelu Belaria v Hradci nad Moravicí  je k dispozici 6 jednolůžkových pokojů s výhledem na venkovní bazén, 26 dvoulůžkových pokojů s výhledem na okolní louky, zámek nebo venkovní bazén, 8 apartmá - 2 x 2-lůžkový apartmán luxusní -VIP s TV se SAT, minibarem a balkónem s výhledem na okolní louky, 4 x 2+1 lůžkový apartmán s balkónem a výhledem na okolní louky nebo venkovní bazén, 2 x 4+1 lůžkový rodinný pokoj s DVD a s výhledem na okolní louky.

Hotel Belaria ubytování v Hradci nad Moravicí
Celková ubytovací kapacita hotelu Belaria činí 84 lůžek včetně přistýlek. Hotelové pokoje jsou standardně vybaveny sociálním zařízením a TV. Možnost připojení na internet přes WiFi zdarma. V ceně ubytování je snídaně. Možnost polopenze nebo plné penze. Hoteloví hosté mohou využít pobyt v bazénu a v sauně v provozní době zdarma.

Ubytování hotel Belaria v Hradci nad Moravicí služby
Hotel Belaria *** nabízí komfortní a klidné ubytování, a také restauraci s lákavým výběrem kulinářských specialit. K pronájmu může hotel poskytnout velký konferenční sál, víceúčelovou halu, ideální pro pořádání koncertů, plesů a sportovních akcí, dva salónky pro rodinné oslavy a svatby, firemní školení a konference.

V hotelu Belaria *** doporučujeme využít romantické projížďky koňským spřežením do údolí Moravice nebo k zámku, oslavy i svatby s oddávajícím přímo v zahradách hotelu.

Hradec nad Moravicí hotel Belaria Wellness
V části hotelového traktu naleznete také rehabilitace s lékařskou péči. Hosté i veřejnost zde mohou v odpoledních hodinách využít perličkové koupele, rašelinové zábaly a baňkování. Hotelové wellness a spa zahrnuje vyhřívaný venkovní bazén se slanou vodou, vyhřívaný vnitřní bazén, whirlpool, finskou a aroma saunu, speciální i klasické masáže, zábaly a procedury, kosmetiku a ošetření pleti, pedikůru, poradenství, redukční programy, cvičení ve vodě Aqua Latin Dance.

Ubytování v Hradci nad Moravicí hotel Belaria okolí
Hradec nad Moravicí leží jen 10 km od centra českého slezska Opavy - města bohatého na historii, kulturu i společenský život. Nejkrásnější dominantou okolí hotelu je státní zámek Hradec nad Moravicí. Cyklostezky v údolí řeky Moravice,  procházky i delší plánované tůry, například na Podhradí k zřícenině hradu Vikštejn. V zimních měsících si přijdou na své také milovníci běžek. Na nedalekém kopci v Hradci nad Moravicí vyzkoušejte s dětmi sáňkování nebo lyžování střední náročnosti. Součástí nabídky hotelu jsou i sportovně relaxační pobyty.
Hotel Hradec nad Moravicí BELARIA - Služba na recepci je 24 hodinHotel Hradec nad Moravicí BELARIA -  je k dispozici připojení na internetHotel Hradec nad Moravicí BELARIA -  je k dispozici letní terasaHotel Hradec nad Moravicí BELARIA - K hotelu přísluší parkovištěHotel Hradec nad Moravicí BELARIA - disponuje restauracíHotel Hradec nad Moravicí BELARIA - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Hradec nad Moravicí BELARIA - přijímá kreditní karty VISAHotel Hradec nad Moravicí BELARIA - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Hradec nad Moravicí BELARIA - přijímá kreditní karty JCBHotel Hradec nad Moravicí BELARIA - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Hradec nad Moravicí BELARIA - tenis -poblíž hoteluHotel Hradec nad Moravicí BELARIA - krytý bazén v hotelu.Hotel Hradec nad Moravicí BELARIA - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Hradec nad Moravicí BELARIA - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Hradec nad Moravicí BELARIA - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Hradec nad Moravicí BELARIA - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou